Marten Toonder: Originele tekening ConcordiaZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Marten Toonder: Originele tekening Concordia.Zwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
MARTEN TOONDER: Originele Voorkant Tom Poes WeekbladZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Willy Vandersteen: Suske en Wiske en de Duistere DiamantZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
PIET WIJN - Origineel aquarel Gloria van GoesZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Marten Toonder: Originele tekening Bommel en Tom poesZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Originele tekening + litho Colin WilsonZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Marten Toonder - Ongestanste puzzleplaatZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Rijkspostspaarbank, 5e jeugdspaaractie, september 1953. Afbeelding Panda.Zwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Suske en Wiske Blauwe Reeks: Het Geheim der GladiatorenZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Eric de Noorman deel 1: De steen van AtlantisZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source
Marten Toonder: Originele pagina Tom Poes en de Tere HeerZwiggelaar Auctions 01/11/2010 (CET)closed01/11/2010see source